Périodes
Personnages
Types
ROME 48
ROME 48
LOTS monnaies romaines
Deniers
80 articles
Tri :      Par page :        <<   < 1 sur 7  >   >>
E-auction 226-149880
TTB+15 €
Estimation:50
AURÉLIEN Antoninien TTB+
E-auction 226-149881
TB+/TTB7 €
Estimation:30
AURÉLIEN Antoninien TB+/TTB
E-auction 226-149882
TB+/TTB7 €
Estimation:30
AURÉLIEN Antoninien TB+/TTB
E-auction 226-149883
TTB13 €
Estimation:50
AURÉLIEN Antoninien TTB
E-auction 226-149884
TTB+24 €
Estimation:55
AURÉLIEN Aurelianus TTB+
E-auction 226-149885
TB6 €
Estimation:15
AURÉLIEN Antoninien TB
E-auction 226-149886
TTB11 €
Estimation:30
AURÉLIEN Antoninien TTB
E-auction 226-149887
TTB+/SUP24 €
Estimation:75
AURÉLIEN Antoninien TTB+/SUP
E-auction 226-149888
SUP42 €
Estimation:150
VICTORIN Antoninien SUP
E-auction 226-149889
TTB+9 €
Estimation:30
VICTORIN Antoninien TTB+
E-auction 226-149890
TTB3 €
Estimation:10
VICTORIN Antoninien TTB
E-auction 226-149891
TTB+/TTB7 €
Estimation:20
VICTORIN Antoninien TTB+/TTB
80 articles
  <<   < 1 sur 7  >   >>