Périodes
Personnages
Types
ROME 48
ROME 48
LOTS monnaies romaines
Deniers
80 articles
Tri :      Par page :        <<   < 1 sur 7  >   >>
E-auction 219-144086
TTB/TB+9 €
Estimation:40
AURÉLIEN Antoninien TTB/TB+
E-auction 219-144087
TB+7 €
Estimation:25
AURÉLIEN Antoninien TB+
E-auction 219-144088
TTB+12 €
Estimation:50
AURÉLIEN Antoninien TTB+
E-auction 219-144089
TTB+/TTB13 €
Estimation:50
AURÉLIEN Antoninien TTB+/TTB
E-auction 219-144090
TTB+15 €
Estimation:50
AURÉLIEN Aurelianus TTB+
E-auction 219-144091
TB+/TTB7 €
Estimation:30
AURÉLIEN Antoninien TB+/TTB
E-auction 219-144092
TTB26 €
Estimation:40
AURÉLIEN Antoninien TTB
E-auction 219-144093
TTB+17 €
Estimation:55
AURÉLIEN Antoninien TTB+
E-auction 219-144094
TTB+20 €
Estimation:70
AURÉLIEN Aurelianus TTB+
E-auction 219-144095
TTB14 €
Estimation:50
AURÉLIEN Antoninien TTB
E-auction 219-144096
TTB+27 €
Estimation:75
participants (10)
AURÉLIEN Antoninien TTB+
E-auction 219-144097
SUP34 €
Estimation:85
POSTUME Antoninien SUP
80 articles
  <<   < 1 sur 7  >   >>