Périodes
Personnages
Types
ROME 48
ROME 48
LOTS monnaies romaines
Deniers
80 articles
Tri :      Par page :        <<   < 1 sur 7  >   >>
E-auction 206-133738
TTB57 €
Estimation:80
AURÉLIEN Aurelianus
E-auction 206-133739
TTB11 €
Estimation:40
AURÉLIEN Antoninien
E-auction 206-133740
TTB+20 €
Estimation:55
AURÉLIEN Antoninien
E-auction 206-133741
TTB12 €
Estimation:35
AURÉLIEN Antoninien
E-auction 206-133742
TTB10 €
Estimation:30
POSTUME Antoninien
E-auction 206-133743
TB+7 €
Estimation:25
POSTUME Antoninien
E-auction 206-133744
TB+10 €
Estimation:20
POSTUME Antoninien
E-auction 206-133745
SUP/TTB+22 €
Estimation:75
POSTUME Antoninien
E-auction 206-133746
TTB+16 €
Estimation:45
POSTUME Antoninien
E-auction 206-133747
TTB20 €
Estimation:45
POSTUME Antoninien
E-auction 206-133748
TTB7 €
Estimation:20
VICTORIN Antoninien
E-auction 206-133749
TB+7 €
Estimation:15
VICTORIN Antoninien
80 articles
  <<   < 1 sur 7  >   >>